Ekrem İmamoğlu: Bu memlekette öyle bir karabulut çökerttiler ki, bir türlü ferahlayamadık; ama inşallah ferahlayacağız

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca’da vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi. İmamoğlu, “‘Kahvaltıya geleceğim’ diye sözünüz vardı” diyen bir vatandaşa, “Niye gelmeyeyim? Gelmek istemez miyim? Gelirim de memleketin gündemi bizi hiç boş bırakmadı ki. Alayım arabayı, hafta sonu senin bahçende kahvaltı edelim. Bundan daha güzel ne olur? Bir türlü ferahlayamadık. Bu memlekette öyle bir karabulut çökerttiler ki. Ama inşallah ferahlayacağız” diye yanıt verdi.

İBB Başkanı İmamoğlu, bugün Çatalca’da 681 üreticiye toplam bin 152 torba tohum dağıtımı programından ilçe merkezinde vatandaşlarla ve esnafla sohbet etti.

Bir vatandaş, İmamoğlu’na, “Kahvaltı sözünüz vardı. Şimdi de iftar sözünüz var. Gelmediniz ama” dedi. İmamoğlu da vatandaşa, “Niye gelmeyeyim? Gelmek istemez miyim? Gelirim de memleketin gündemi bizi hiç boş bırakmadı ki. Alayım arabayı, hafta sonu senin bahçende kahvaltı edelim. Bundan daha güzel ne olur? Bir türlü ferahlayamadık. Bu memlekette öyle bir karabulut çökerttiler ki. Ama inşallah ferahlayacağız. Ondan sonra da güzel bir geleceğe hep beraber yürüyeceğiz Allah izniyle” diye karşılık geldi.

İmamoğlu, vatandaşın “Nefessiz kaldık. Bir de kadın hakları, 6284; pazarlık dahi söz konusu olamaz. Size güveniyoruz” demesi üzerine “Hiç endişeniz olmasın” diye konuştu. (ANKA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir