TikTok’u Kasıp Kavuran “Basit Numaralar” Şarkısını Bir de Zerrin Özer Taklidiyle Rober Hatemo’dan Dinleyin

2000’li yılların başına damgasını vurmuş isimlerden bir tanesi de Rober Hatemo bildiğiniz gibi. Zamanında şarkılarıyla bize olmayan aşkın ızdırabını çektiren Hatemo, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla görenleri gülmekten yerlere yıkıyor. Son kurbanı ise TikTok’u ‘Basit Numaralar’ şarkısıyla kasıp kavuran Zerrin Özer oldu.

1997 yılında Esmer albümü ile piyasaya hızlı bir giriş yapan Rober Hatemo, o yıllarda aşk acısı çeken tüm gençlerin can damarı oldu desek yeridir.

Birbirinden hüzünlü şarkılarının yanı sıra kendisi romantik bir prens gibi davrandığı o yıllarda, çoğu küçük kızın imkansız aşkı haline gelmişti hatta.

Aradan yıllar geçse de hepimiz “Beyaz ve Sen” şarkısı ile acı çekmeye devam ediyoruz hatta.?

Sihirli Değnek albümündeki tüm şarkılar bizi bizden alıyordu adeta. Aynı zamanda ‘Aşksız Prens’ albümünde de uzaklara dalmamızı sağlayan şarkıları vardı.

Tarihin ilk boomerangını yaparak bize “Senden Çok Var” klibinde büyük bir ilki yaşatan Hatemo’nun bu hareketi hala sosyal medyada takdir görüyor.

Instagram yokken biz vardık misali… Yani Hatemo bir dönemin en popüler insanlarından biriydi.

Aradan yıllar geçtikten sonra 48 yaşındaki ünlü şarkıcının son halini görmüş ve ne denli değiştiğine inanamamıştık.

Her ne kadar bir hayli kas yapsa da, yıllardır değişmeyen bir sakal tıraşı var kendisinin. Fark ettiniz mi?

Magazinde pek sık göremediğimiz Hatemo, Armağan Çağlayan’ın YouTube programına konuk olduğunda söyledikleriyle dikkat çekmişti bir dönem.

Askerlikte isminden dolayı dosyasının kırmızı işaretli olduğunu ve ‘Sakıncalı er’ yazdığını açıklamıştı.

Bir süredir magazinde adını duymadığımız Hatemo, sosyal medyayı aktif olarak kullanmayı seven isimlerden. Paylaştığı son video da görenlere kahkaha attırdı.

Zerrin Özer’in şimdilerde TikTok’ta herkesin kullanmaya başladığı yeni şarkısı ‘Basit Numaralar’ı, Zerrin Özer taklidi yaparak söyleyen Rober Hatemo görenlere kahkaha attırdı. Özellikle mimikleri…

İşte geceleri haram eden Zerrin Özer-Basit Numaralar taklidi.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x