Yanlışlıkla Bedava Dağıtılıp Geri Alınan Suicide Squad: Kill the Justice League’in Fiyatı Kalp Krizi Geçirtti

Geçtiğimiz günlerde Epic Games Store’da bir hata sonucunda kullanıcıların ücretsiz ön sipariş verebildikleri Suicide Squad: Kill the Justice League bu kez de dudak uçuklatan bir fiyat yanlışlığının kurbanı oldu.

Epic Games Store’un geçtiğimiz günlerde Maraş dondurmacısı edasıyla önce bedava verip sonra geri aldığı oyunu hatırlarsınız.

Suicide Squad: Kill the Justice League’den başkasından bahsetmiyoruz elbette. Temel sürümü 70, deluxe sürümü 100 dolar olan oyunumuz bir hata sonucu kullanıcılar tarafından bedava ön sipariş verilebilir olmuş, bu durumu ise haliyle affetmemiştik ancak Epic hatayı fark eder etmez oyunu hesaplarımızdan geri toplamıştı.

Suicide Squad: Kill the Justice League’in başı Epic ile dertten kurtulmuyor. Oyun bu kez de sıfır araba fiyatına satışa sunuldu!

Oyun beklediğimiz üzere hesaplarımızdan kaldırıldı ancak hakkıyla satın alayım derseniz sizi bekleyen ufacık bir sürprizle karşılaşabilirsiniz zira Suicide Squad: Kill the Justice League bu kez de tam 1 milyon TL’ye ön siparişe açıldı!

Tamam oyun fiyatları belimizi büküyor ancak o kadar da değil sanki.

Oyun fiyatlarının rokete bağlı gibi her geçen gün yükseldiği bir gerçek olsa da henüz 1 milyon TL’ye oyun alacak duruma gelmedik. Kısacası Suicide Squad: Kill the Justice League’in Epic Games Store’daki ön sipariş fiyatı (neyse ki) bir hatadan ibaret.

“İyisi mi ben bi’ girip bakayım” derseniz şuan için o da pek mümkün değil.

Zira Epic Games Store tıpkı oyunu bedava dağıttığını fark ettikten sonra yaptığı gibi oyunun sayfasına ülkemizden erişilmesine şu an için izin vermiyor. Neyse ki vermiyor diyelim zira 1 milyon TL’lik bir oyun etiketi karşısında kalp krizi geçirmemek pek mümkün değil!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x